• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Допомагаємо розібратися в підводних костюмах

 

 

На даний момент переді мною стоїть завдання: який з костюмів вибрати для підводного полювання. Час - пізня весна (поплавати, приглянути цікаві місця) - літо - рання осінь. Якщо з товщиною я приблизно розібрався - 5 мм, хоча до цього думав брати 7мм, а на літо одягати тільки куртку. Так з костюмом - ніяк не можу прийти до більш менш зрозумілого рішення, так як відгуків на цікаві для мене костюми взагалі немає.

SARGAN Неман 5мм
SARGAN Сенеж 5мм
SARGAN Stalker 5мм
Marlin Skilur Green 5мм 

 

Цікавить думка на рахунок даний костюмів, а саме: де краще анатомічний крій, якість, чи є обтюратори, чи прошиті рукава? Дуже цікавлять ваші відгуки реального користування.

Чи є люди хто плаває / пробував плавати влітку в 7мм на озері?

 

Гість:

Сарган - фу.

Олег:

Чому сарган "фу"? У мене "Сарган сталкер" 7 мм - супер шкурка. Міг купити будь-який костюм з дорогих. Про Сарган начитався як хорошого, так і поганого, але поки сам не перевіриш - не зрозумієш. Взимку при температурі +1 в цьому костюмі вільно 1.5 години, потім трохи прохолодно стаэ. До цього купував OMER Black Moon COMPRESSED, якому зараз 3 роки, так я недавно вирішив попірнати в ньому, а він - сів, хоч і зберігання у мене акуратне.

Що стосується літа, то я наприклад в 5 мм пірнаю при температурі від 14 до 21 градусів, потім потрібно трійка - тому що закипаю, а воду заливати під костюм я не люблю постійно, та й немає в цьому нічого хорошого. Бачив тих, хто влітку в 9 мм пірнає і в 7мм, у мене так не виходить. На літо як економ варіант зійдуть шорти і майка 3 мм.

Євген Гарбар:

Сенеж 5мм купував кілька років тому. Підсів трохи, іноді піддіваю 3мм, під пахвами дірки в швах, підклеював (із сірник товщиною) - все! Костюм працює на ура! Влітку полюю в трійці. В 5мм - жарко. Проливаєшся постійно. На глибину, при якій мені влітку комфортно було б в 5мм, не пірнаю - кваліфікація поки не дозволяє.

Паша:

Якщо хочеш придбати гідрокостюм ціна + якість - візьми Марлін! Він міцний і дуже багато в ньому плюсів, таких як: подовжений бобровий хвіст, є ватерстопи на руках, ногах і шоломі, і прошиті вони рядком + дюратексовий захист на ліктях і колінах.

Олег:

Після покупки рукавичок Марлін 5 мм, в які вода затікає звідки захоче, у мене особисто склалося погана думка про цей бренд.

Fishadmin:

А чи має сенс переплачувати за камуфляж, чи були моменти коли він дійсно допоміг? Або це більше психологічний фактор?

Олег:

Я купую камуфляж заради того, що просто класно виглядаєш. Рибі, як на мене, все одно в чому ти. Особливо в річці і на глибині, там де все чорне. На морі - теж якось не помітив, щоб він допомагав або його відсутність ускладнювало завдання.

Олег:

Влітку - дивлячись де. Якщо море і купа медуз, то приходиться 5 мм одягати. Теж саме і з водоймами, в яких різні колючки і рослини, які колять, ріжуть і щипають за руки і ноги. А якщо все відмінно, то можна в шортах звичайних і футболці, або просто плавках. Ну знову, ж якщо більше години, то костюм потрібен обов’язково, тому що почнеш непомітно підмерзати. Як універсальний варіант, то на весну, літо і ранню осінь підійде 5 мм. Потім потрібно думати про зиму і теплі моря.

Євген Гарбар:

Вважаю підбір костюмів справа суто індивідуальна. Я влітку купаюся в дайверському 5 (aqualung). Коли холоднішає, надягаю зверху ще коротку 5, і вже коли зовсім холод, тоді 10-ка гола.

А якщо по правді, то немає вільної житлоплощі для зберігання снаряги. Якщо ще підбирати 3,5,7,9 або 10 мм, то з квартири рідні виженуть) Сухар треба купувати, влітку не жарко, взимку светр одягнув - не холодно!

Fishadmin:

Чи рівні по якості Marlin Skilur Green 5мм і Сарган Сталкер 5 мм?

Дмитро Фомкін:

Сарган Сталкер - це костюм більш середнього рівня і більшої цінової категорії, ніж Марлін Скілур Грін С, ним в рівню потягатися може тільки https://katrangun.com.ua/gidrokostyum-yamamoto-marlin-yamaskin-5-mm

Порівнювати Сарган Сталкер і Марлін Скілур Грін не можна, це все одно що краще - яблуко або груша. Якщо вибрати між Сарган Сенеж і Марлін Скілур грін, то Марлін однозначно краще, так як має більш анатомічний крій і обтюрацію на руках, ногах, і шоломі. Якщо між Сарган Сталкером і Марлін Скілур Грін - то Сарган Сталкер, так як неопрен Ямамото і кращий малюнок камуфляжу, але ціна у нього дорожча відчутно.

Fishadmin:

Чи варта різниця в ціні між Марлін Скілур Грін і Сарган Сталкер переваг останнього?

Дмитро Фомкін:

Якби мова йшла про товщини 7мм, 9мм - то варто. Якщо 5мм - то не сильно. Знову ж таки, думка суб'єктивна моя, і Марлін не пропагую. У нас є всі бренди - вибираєте. Взагалі, кращий буде той костюм, який на Вас буде сидіти ідеально. А всі інші параметри - другорядні. Якщо костюм Бушат Марлін Престиж на гомілках у Вас буде з хвилями, куди буде заливатися вода, то краще за нього буде навіть найдешевша Скорпена. Тому поміряйте і Марлін і Сарган, і самі зрозумієте в чому класно.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]