• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Пневмовакуумні надульники Salvimar

Привіт підвохи!!!

Розглянемо пневмовакуумний надульник Salvimar. Можлива установка на "італопром" окремо від рушниць Salvimar в діаметрах стовбура - 11 і 13мм і відповідає різним гарпунам - 7 і 8 мм. Сама манжета легко замінна. Для цього достатньо викрутити крайню гайку - фіксатор надульника НЕ стравлюючи при цьому повітря з рушниці. Надульник виготовлений зі сплаву високої міцності. Має маркування "11" і "13". Вага надульника становить всього 48 грамм.

Надульники.

Надульники в розбиранні (пластиковий демпфер і манжета)

Які функції виконує цей надульник

 

Володимир:

Річ безсумнівно корисна, але тільки для рушниць з фіксацією в стовбурі гарпуна або поршня. Для клананників, по моєму, не годиться. Гарпун не сидітиме в крайньому положенні після зарядки. На Зелінку ставили? Якщо ставили розкажіть будь ласка, а краще, відео. Дуже цікаво. Була у мене рушниця РПС (так здається) гідропневматична. Надульник з герметичною манжетою виконував ту ж саму функцію, тільки навпаки - утримував воду в стовбурі. Намучився я тоді з манжетами. Зараз, звичайно інші, кращі матеріали і врахований досвід колишніх недоліків, але і ідея і конструктив істотно не змінився, хіба що якість виконання. Дивно, що виробники відразу не оснащують цією деталлю свої рушниці (комерція).

Дмитро Фомкін:

Ці надульники призначені суто для італійських підводних рушниць і не годяться для клапанників або зелінок. По-перше, по різьбі, по-друге - по тому, що малоефективні через тонкий стовбур. А на рахунок того, що в рушницях відразу не ставлять надульник вакуумний - так чому ж? Ставлять. Підводна рушниця пеленгас або salvimar vuoto або spora sub one air і безліч інших. А цей обговорюваний надульник важливий тільки для того, що якщо у вас Кресся сл стар або іск саб ассо - щоб абгрейд.

Паша:

Є відповіді з приводу клапанників, якщо глянемо в розділі "Зелінка в маси" - розмова йде про пневму на клапанники.

 

Володимир:

Дякуємо! Подивився. Але в інтерв'ю не розглядалося в деталях питання про надульники, це зрозуміло. Продемонстровано, що він є ось такий і такий, але заряджання рушниці не демонструвати. Є сумнів, що зарядивши рушницю, гарпун вилізе зі стовбура (не конкретно демонструються рушниці). Навіть 10мм повернення при кожному заряджанні будуть дратувати. А якщо, як то кажуть, "ловити бліх", то і ефективність зводиться нанівець: скорочення довжини розгону поршня, опір манжети, виштовхування води що просочилася в стовбур (хто небудь перевіряв в зарядженому стані є вона там чи ні, скільки її покидає ствол при пострілі?) Підозрюю, що в даній конструкції рушниць якась фіксація присутній. Для мене питання про застосування вакуумного надульника в клапанних рушницях залишилося невирішеним і цікавим. Буду стежити за Вашими оглядами нововведень. У мене рушниця "Юг" 600 Гладкова.

Саня:

Є така рушниця "Корсар", так там гарпун держиться в стовбурі тільки за рахунок манжетки (доводилося одну ремонтувати)! Тому, не обов'язково, щоб гарпун в поршні фіксувався...

V. Babichev:

Дійсно, існує така неприємність, як висування гарпуна після зарядки клапанника, якщо допущений паразитний обсяг від поршневого кільця до клапана. І, звичайно - ж, вакуум міг би витягнути поршень зі стовбура, наполовину довжини гарпуна. У моїй 800ці таких проблем не спостерігається.

Насправді все дуже просто, допомагає сила тертя в двох вузлах рушниці. 1 - вакуумна манжета в передньому надульника. 2 - незначне звуження задньої частини полірованої до дзеркального блиску внутрішньої поверхні стовбура. Це звуження вийшло після напайки сідла клапана на тонкостінний ствол. Анітрохи не впливає на розгінні характеристики і довговічність КАПРОЛОНОВОГО поршня. Про те, наскільки ефективний принцип пневмовакуума в «Зелінці» сперечаються давно. Можу підтвердити думку, прочитану на одному з подвохських сайтів про те, що ствол з внутрішнім Ф10мм не забезпечує той корисний вакуум, який виходить при внутрішньому діаметрі стовбурів 12 або 13 мм. Але вже те, що в стовбур майже не потрапляє вода, забезпечує постріл під водою можна порівняти з пострілом на повітрі. Щоб пощадити поршень, при використанні пневмовауума, тиск з 22-24 кг стравлювати до 15кг. Так навіть менше ризик зламати довгий Ф7 гарпун в початковій стадії зарядки.

Вище я згадав, що в стовбур майже не потрапляє вода. Невелика кількість води (20 - 30гр) забезпечує гідродемпфування, що позитивно впливає на збереження поршня, а гідроудар відкриває манжетку, що подовжує їй термін служби.

Трунов Сергій:

Та немає проблем в пневмовакуумних клапанниках, якщо токар з конструктором з вечора не п'яні. А в перших рядках на цьому сайті хочу висловити слова подяки Юрію Сергійовичу Гладкову за допомогу в створенні працездатної конструкції. Він її вихід в підводу істотно прискорив.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]