• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Підводна рушниця Пеленгас 55 Плюс

Трохи про нову рушницю, якій вже пророкують велике майбутнє і великий успіх в широких масах підвох. Обговорення та коментарі, як завжди, вітаються.

Рукоять.

Перше, на що відповідно звернув увагу взявши в руку - це рукоять. Рукоять виконана з прогумованого матеріалу чорного кольору з червоно-помаранчевої вставкою. По зручності хвата рукоять порівнянна з рукоятками підводних арбалетів Demka. Жодна італійська рушниця, на мій погляд, не володіє такою зручністю. Рукоять розроблена під товсті рукавички і рукавиці товщиною 5 мм, 7 мм або 9 мм. Рука не буде зісковзувати.

Курок рушниці виконаний з металу, чого немає ні в одній імпортній підводній рушниці. Розмір скоби рукояті дуже великий, розрахований навіть на товсту рукавичку 9 мм.

У рукояті підводної рушниці "Пеленгас" відсутній запобіжник, але наявність великої відстані за курком можна використовувати для хвата, тим самим виключаючи натискання курка. Природно, при втраті рушниці червоно-помаранчевий колір сприяє пошуку підводної рушниці "Pelengas".

Клапан закачування виконаний в класичному виконанні західних рушниць і може бути закачаний стандартним насосом рушниці фірми Mares в разі втрати штатного. Лінесброс виконаний з пластмаси, розташовується на пластмасовій скобі під курком. У рукояті так само продумано спеціальне кріплення під котушку для підводної рушниці фірми "Пеленгас". Оптимально підходить котушка діаметром 55 мм, так як вона максимально зменшує парусність рушниці.

Ресивер і пневмовакуумний надульник.

Ноу-хау підводноъ пневмовакуумної рушниці "Пеленгас" в тому, що ресивер застосовується з гідроформованого алюмінієвого профілю за аналогією рушниць Omer Аirbalet або Spora sub Оne.

Так само скоро в продаж має надійти нова рушниця Mares Cyrano Hf (HIDRO FOARMING), розроблене по цій же технології. Завдяки цій формі рушниця знаходить кращу маневреність, точність пострілу і зменшує підкид.

Мабуть, рушниця "Пеленгас" - це найбільш точна рушниця. При довжині рушниці 70 см і більше її прекрасно можна використовувати в такому спорті, як стендова стрільба по мішенях. Зовні ресивер покритий твердим анодом, що охороняє рушницю від подряпин, відколів і т. П. Стовбур рушниці ВИКОНАНО з нержавіючої сталі, яка менше схильна до окислення в морській або річковій воді. Нержавійка краще полірується, ніж алюміній, що забезпечує заставу м'якості ходу стріли і менший опір ходу поршня, тим самим збільшуючи потужність рушниці. Окрема розмова - розгін поршня по ресиверу, який рухається практично по всій довжині стовбура, завдяки чому потужність рушниці в порівнянні з його аналогами збільшується на 30% -40% і в сукупності з пневмовакуумний надульником дасть фору навіть самій "розпальцьованій" Зелінці по потужності.

Рушниця комплектується насосом, стрілою 7 мм і ковзною втулкою з металу.

На відміну від рушниці Mares Cyrano 55, рушницю Пеленгас 55+ без гарпуна має явно виражену позитивну плавучість навіть зі штатною котушкою.

Комерційна складова рушниці.

Отже, середня ціна рушниці для підводного полювання "Пеленгас" в Україні буде коливатися в межах 250-300 доларів США. Зважаючи на її пневмовакуумного конкурента Spora Sub One Аir ціною 518 доларів або Omer Airbalet - 462 долара, порівнювати їх безглуздо.

Порівняємо з хітом продажів мега популярним Марес Сірано - 240 доларів. Отже, купуючи підводну рушницю Марес Сірано, щоб довести його до рівня підводної рушниці Пеленгас, потрібно: купити ковзаючу втулку з металу, купити пневмовакуумний набір і все одно вона ніколи не зрівняється з цією рушницею за всіма характеристиками. Магазин підводного полювання katangun.com провів експертизу ринку підводних рушниць і вважає, що в ціновому діапазоні 250 доларів кращої підводної рушниці не знайти ні зараз, ні наступні 10 років, так як все краще зібрано в одній рушниці, красиво і злагоджено реалізовано.

Купуй Українське і пишайся цим!

Валерий:

Всім привіт!!! Вибрав для себе це рушницю, але тільки варіант профі. Оснастив його котушкою, магнітним лине-скиданням і ліхтарем. Двічі їздив з ним полювати, 1-го і 3-го квітня. Руки до звіту дійшли тільки зараз. Пишу про те, що здивувало особисто мене: дуже м'який курок, це як мені здається і дає відмінну точність стрільби. Про потужність бою - атмосфер 15 закачування була, але рибу гарпун пронизував як голочкою (наконечник штатний з тригранної заточуванням). Дуже сподобалося, як тихо працює рушниця. Полюючи з цією рушницею я порівнював її, для себе, з Марес спарк міметик, якщо коротко - після першого пострілу подумав: як же я полював раніше?

Для мене: Плюси (коротко): м'який спуск курка і думаю з цим пов'язана відмінна точність стрільби, легкість рушниці, потужність бою, дуже тихий постріл, зручна і надійна котушка, під курком достатньо місця для пальця в рукавичці 7 мм., Що б його використовувати в якості запобіжника.

Рукоятка - бомба !!! Прогумована, дуже зручна в руці навіть в рукавиці, накладка - саме для мене - знахідка, тому що вночі полюю нерідко, накопичує світло в такій кількості, що не тільки сама світиться, а ще й видає світло.

Про дизайн - краса! Мінуси: буду відписуватися, поки не знайшов. Здобич взята цим пеленгасом: щука 4,5 кг, що виходила на швидкості прямо піді мною і судаки на 3,5 кг. і 2 кг., 2,5 кг., лящ на 1,7 кг.

Рушниця Pelengas- дуже рекомендую. Це річ, яку не захочеться міняти.

фото додаю:

Алексей:

Є мінус, ціна - був би дешевше всіх італопневматов, ціни б рушниці не було.

Дмитрий Фомкин:

Це ти даремно, Марес Сірано коштує 1800-2000 гривень, а переваг у пеленгаса набагато більше. Якщо грошей немає, бери в кредит .... ось ролік про переваги:

Паша:

а ось ще мінус: не люблю стріли сімки, ну, різкий бій, а на далекі відстані стріляти краще гарпуном в 8мм ... А пневмовакуумна манжетка раптом почне підпускати воду в стовбур і при відповідальному пострілі в бажаний трофей, обана! ККД рушниці падає, через опір з водою в стовбурі поршень не набере потрібний розгін, та й виходу у зайвої води з ствола не буде ... Може у пеленгаса з'явиться модель рушниці з гарпуном 8мм

Валерий:

Тільки варто уточнити що це мінус саме для тебе (не люблю стріли сімки). І з чого б манжета раптом почне підпускати воду: "А пневмовакуумна манжетка раптом почне підпускати воду в стовбур"? Так навіть якщо це станеться, в комплекті є запасні манжети.
Паша:
Уточнюю !!! Для мене, мінусів немає - рушниця не у мене в експлуатації. А новачки повинні знати всі мінуси і плюси експлуатації пневмовакуума, щоб уникнути розчарувань на полюванні

Валерій:

Правильно, але в такому випадку новачків відразу варто сповістити про всі самі ймовірні причини виходу з ладу всіх типів рушниць, тоді ця інформація для них буде корисною і не буде схожа на PR. І таке порівняння дійсно буде корисним. Щоб зберегти конструктив - пропоную зробити порівняльну характеристику найбільш частих і серйозних несправностей різних типів рушниць, ну і звичайно приблизну вартість їх усунення!

Олексій:

Я про Крессі всякі за 800грн. Хоча тут подумав, в порівнянні з перфораторами, є БОШ і Макіта, а є штурм і інше барахло, якщо треба повісити одну полицю, то навіщо купувати Макіту. Так само і з рушницями, якщо тільки починаєш і не знаєш чи будеш в майбутньому професійно полювати, то можна почати і з дешевої рушниці, якої з головою вистачить для "пристрілки". А потім вже точно будеш знати, за що гроші платити чи не платити.


Дмитро Фомкин:

Ну знаєш ... не РПП ж брати, яке з метра дає підкид в пів метра

Захар:

Проблема підкидання в Р.П.П. вирішується правильним обвісом з ліхтарем і установкою клапана розвантаження поршня! Буде бити не гірше за інших рушниць !;)

Дмитро Фомкин:

а що таке "клапан розвантаження поршня ???"

Захар:

3х позиційний клапан регулювання бою і розвантаження поршня зроблений на моєму передньому зачепі з фрикційною фіксацією гладкого гарпуна - йде другий сезон! Просте розвантаження поршня стоїть на моєму передньому зачепі з гарпуном з проточкою і захистом проточки рухомий подпружиненной втулкою! Випробування в цьому сезоні!

Ось креслення:

Паша:

НОВИНКА! НОВИЙ пеленгас 55+ з лінесбросом! Ви економите 100 грн! і вже не треба купувати магнітний лінесброс!

Олег:

Близько року тому, в лютому, став щасливим володарем пневмовакуумної рушниці pelengas 55+ Радує вона мене на полюванні. Дуже маневрена, вага без гарпуна - 680 грам.

Обходимося прекрасно лінесбросом першого випуску. Ось такий він нижній ЛЗ, вбудований в скобу спускового гачка.

Дмитро Фомкін:

Відгуки про рушницю пеленгас на нашому зльоті підводних мисливців katrangunFEST

Віктор Покиньборода:

У минулому році купив собі пеленгас 55+ (брав до речі в KATRANgun), рушницею дуже задоволений нарікань ніяких, спасибі хлопцям за проф.консультацію і допомогу у виборі ружбайкі!

Ігор:

Купив в минулому році, рушницею задоволений! Але ось недавно помітив таку неприємність, лопнуло кріплення рукоятки. Рушниця лежала в прохолодному місці і в чохлі так що зовнішній вплив думаю можна виключити, що з цим можна зробити?

Паша:

Відійшли рушницю виробнику і вони тобі поміняють рукоятку на нову. Якщо ще гарантійка не закінчилася, то вони зобов'язані замінити її безкоштовно!

Олександр:

Почав займатися підводним полюванням з минулого року (відразу після заборони), до цього тільки дивився на ютубі і коли постало питання про першу рушницю ніяк не міг визначитися з вибором, всі говорили, що потрібно брати італійця, деякі говорили про Зелінку, одні про арбалети, інші про пневмати, але це ніяк мені не допомагало зробити вибір і ось я випадково побачив Пеленгас (в той час ще з нижнім лінесбросом) я закохався в цю рушницю з першого погляду))) відразу пішов в магазин, але мені порадили трохи іншу - з бічним лінесбросом і як виявилося не прогадав.

Дуже багато читав відгуків типу рушниця сира, якість ніяка, але за весь час визначив тільки один мінус і то він скоріше більше залежить від самого мисливця - поршень, міняв 3 рази і всі 3 рази через неправильний постріл, гарпун не покинув стовбур (уперся в дно) і поршень вдарив в хвостовик, але це дрібниці, поршень завжди можна поміняти.

А з плюсів - дуже зручна рукоятка, з моєї лапою + 7мм рукавичкою ніякого дискомфорту не відчуваю, палець добре сидить на спусковому курку, таїтянський гарпун - броня, хоч в камінь стріляй, хоч в стіну - підточив, підправив і все, читав про те, що деякі риби не пробиваються при пострілі ... Я за, грубо кажучи рік, жодного разу не вистрілив так, щоб гарпун не пробив рибу і це з тим урахуванням, що я новачок і вже брав і сазана на 5 кг і щуку на 5 кг і 2-х сомів - одного навздогін (10 кг) другого на виході (22кг) і це при закачуванні 15-16 кг. Рушницею задоволений як слон, величезна подяка магазину Катранган, що порадували мене такою прекрасною рушницею, вже подумую про сотку - для моря.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]