• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Огляд пневматичної рушниці Mares Cyrano Evo

Представляємо вам на огляд рушницю нової лінійки Mares CYRANO EVO 58.

Рушниця була насправді повністю перероблена, як у зовнішніх компонентах (ресивер, рукоять, надульник)

Так і у внутрішніх (ствол, поршень, спусковий механізм), щоб отримати максимальну на даний момент ефективність. Положення стовбура, діаметр якого 11 мм, всередині ресивера було повністю переглянуто, переміщаючи його вгору, таким чином, наближаючи його (стовбур) до ідеальної прямої видимості

Оголовье (надульник) також було повністю перероблено

Зроблено з двох частин менше розміром і легше, ніж в попередній моделі. Перша частина, набагато коротша, ніж у старого Сірано, виступає як сполучна ланка між ресивером і фактичним надульником, вона включає в себе кільце, через яке проходить котушковий лин, і гачок лінесброса, на який намотується робочий монофільний лин.

Попереду є отвори для відводу води щедрих розмірів і з кутом, спеціально розробленим для того, щоб прискорити відтік назовні води, що міститься в стовбурі. Нова рукоять, в стилі ергономіки вже запропонованої в арбалеті Viper Pro, пофарбована в яскраві кольори, щоб полегшити позиціонування в разі, коли рушниця лежить на дні, і зроблена з матеріалу, який робить хват комфортним і безпечним навіть з використанням зимових рукавичок, у верхній частині профілю є виступ для підтримки великого пальця.

Як уже згадувалося, внутрішні компоненти також повністю перероблені, починаючи з поршня, у якого тертя всередині стовбура було зменшено на користь більш низького зусилля заряджання і більшої швидкості і стабільності гарпуна в момент пострілу

Дизайн не міг обійти стороною спусковий механізм, найважливіший для пневматичної рушниці вузол, в результаті спуск став набагато більш чутливим, а також отримано зменшення розмірів окремих компонентів спускового механізму.

Також змінене розташування лінесброса (в даний час популярно його розміщення збоку на верхній частині ресивера) дає перевагу в зменшенні тертя на спусковому гачку і зменшує поперечний опір ресивера в воді.

Крім того, перероблений регулятор потужності, тепер має просте управління і має отвір з перетином збільшеним в три рази, в порівнянні з попереднім.

Завершує новий механізм регулювання положення спускового гачка, що дозволяє змінювати в межах трьох позицій відстань між спусковим гачком і його скобою, з тим, щоб адаптуватися до розміру рук кожного мисливця.

Пневматична рушниця EVO, естетичний вигляд якої був детально опрацьований, поставляється в великих варіантах стандартного оснащення, починаючи з таїтянського гарпуна 7 мм.

Серійно рушниці комплектуються також котушками вертикального типу Spiro, міцними і ємними, які використовують для проходження лина сталеве кільце, інтегроване в наголов'я. На закінчення скажу, що в розробці і реалізації нової підводної рушниці Mares використовував всі ноу-хау, придбані за останні півстоліття досвіду роботи в цій галузі, і обіцяє погасити досить довге очікування для всіх любителів цього виду зброї.

Відео огляд Mares Cyrano Evo від магазину підводного спорядження katrangun

 

Олександр:

Чергова байда від Марес, реально Сірано в новій обмотці, спуск дуже легкий, рушниця може вистрілити просто при взятті в руку. На рахунок піднятого стовбура, різниця між нормальним і цим ніякої, Марес просто випендрився в черговий раз.

Паша:

Тепер у вільному продажі!!! Рушниця отримала новий зручний чохол, в якому все "як по нотах" на своєму місці. У пластиковому віконці чохла видно серійний номер на паспорті. Серійний номер паспорта збігається з номером на рушницю Mares CYRANO EVO 58. Чохол зручний в транспортуванні - насос і гарпун розташовані в своїх нішах, які захищають рушницю від механічних пошкоджень у вільному продажу!!!

Подвохов Андрій Хуанович:

Придбав собі 55 ево, можу з упевненістю сказати кожному "фукальщику" цієї новинки - РІЗНИЦЯ ВЕЛИКА від старого Сірано і всі, хто пишуть про недоліки ево - це просто балаболи, які його і близько в руках не тримали, я вже не кажу про саме полювання! Що залишилося від старого Сірано, так це негативна плавучість (рішення чого дуже просте!!!)

Моє особисте про відмінності старого Сірано і нового ево: 1 - змінені отвори в надульника (стали більше діаметром і проточені під кутом для кращого виходу води), при закачуванні 27кг підкид я не відчув (щось є, але це навіть і не назвеш підкидом), куди цілишся туди і потрапляєш (пристрілювався в дрібних окунів - просто з 1м від кінчика стовбура потрапляєш в окунька розміром на пів долоньки).

2 Реально постріл тихіше!

3 Бічний лінескидач - зручніший і не збирає траву як на старому, якщо намотувати лин знизу + не заважає котушці + він сам стає у вихідне положення.

4 Курок, це, звичайно, теж відмінність, але я відразу його поставив в третє положення (під найбільшу рукавичку) і вважаю, що немає сенсу його постійно переставляти в залежності від ваших рукавичок - це чисто з практичної сторони, коротше раз переставив і більше не парюся!

5 Запобіжник (ДЛЯ ТИХ ХТО ЇМ КОРИСТУЄТЬСЯ) розташований так і в такому місці, що коли він включений, ти завжди це відчуваєш і розумієш. У зв'язку з цим більше немає ситуацій коли потрібно стрельнути, а він включений і ти тиснеш під емоціями побаченої рибини, але пострілу немає т.як в рукавичці особливо невиразний від курка (це чисто мої ситуації з моєю другою рушницею Марес Сірано 70).

6 Збільшення отворів в ресивері, через які повітря тисне на поршень - самі розумієте, що це означає! + Розширений ресивер до кінця і не звужений до надульника, як у старого Сірано - все теж впливає на збільшення потужності!

7 Заряджається набагато легше в порівнянні з Сірано однієї довжини і однакового закачування! Як не дивно - АЛЕ ЦЕ ФАКТ перевірений практикою, а не словами! (Особисто не розбирав і не порівнював, але судячи по заряджанню можу припустити, що все-таки поршні у них відрізняються, як це заявляє виробник).

Ну звичайно візуально теж відмінності, але загострювати на це увагу особливо немає сенсу, тому що зручність в руці і все таке - це вже кожному своє і кожен нехай сам вирішує. А те що стосується технічного, що для всіх однаково буде, думаю це ВСЕ (звичайно кріплення котушки мені особисто у ево більше подобається - зручніше, але це теж нехай кожен сам вирішує!)

Дмитро Фомкін:

Дякуємо! Непогано б ще фото з рибою на підтвердження! Окунів хочецца побачити! З'явилася дуже хороша і конкурентна за ціною практично в 30% -40% дешевша Cressi Sub Saetta. Теж як і у маресса зі зміщеним догори стовбуром, супер зручною ручкою і інші бла бла бла. Рекомендую в ознайомлення.


ось ціна крессі

ось марес 

ось опис Cressi Sub Saetta

Підвохов Андрій Хуанович:

Думаю цю ружбайку МОЖНА порівнювати з Марес Ево по одній простій причині - у цих рушниць РІЗНИЙ діаметр СТОВБУРА і гарпуна, відповідно, у них різні характеристики, які мають різні плюси і мінуси! А в цілому крессі класна ружбайка, а тепер взагалі КРУТІШЕ стала!

Я не зрозумів фішки, заявленої виробником (просто я не знайомий особисто зі старою крессі), мовляв нова рушниця гарантовано тримає накачений тиск 30 днів!? ЦЕ ЩО!? У мене Марес Сірано 70 від сезону до сезону тримає 100% навіть напевно більше, поки сам не спустиш! Ось тестю ево 55 - теж ружбайка майже рік закачана 27 кг і перевіряю перед полюванням на вагах (поки спостерігаю як себе веде) змін тиску НЕМАЄ!

Дмитро Фомкин:

Це так аби написати... В багатьох рушницях таке писали: тримає рушницю як і всі поки ствол не подряпають, нескінченно довго... Порівнювати є сенс, так як іншої рушниці схожої на Марес Сірано ево не існує зі зміщеним стволом. Був сарган сталкер ще зміщений, але він помер раніше, ніж потрапив на наші прилавки. Головне - стовбур зміщений у обох рушниць. Але у Крессі рукоять краща і не просто дизайном, вона зміщена так, що кисть стає вище, ніж у Марес, і лінія прицілювання збігається з рукою. Тобто менша віддача і підкидання, відповідно більша точність. Отже, це нівелює перевагу 7мм гарпуна Марес так як за визначенням - тонший гарпун, значить точніше. Але за рахунок 8мм у Крессі Саєтті, яка, до речі, з нержавійки, пробивна здатність гарпуна більша. За ціну рушниць не згадую, хоча це важливий фактор при виборі рушниці.

Підвохов Андрій Хуанович:

Ціна звичайно ТАК! Але назвіть мені хоч одну рибину, яку не можна взяти з Ево, а з Кресі можна т. як гарпун 8мм! Я все-таки думаю, що їх схожість - це зміщений стовбур (тобто точніше б'ють), а ТТХ різне просто через різні діаметри стовбура і гарпуна, а це значить, що при однакових параметрах (закачування і довжина рушниці) потрібно більше зусиль виштовхувати паразитну воду зі стовбура і + при цьому штовхати гарпун, що безсумнівно позначається на швидкості, різкості і потужності не в позитивну сторону! Рукоятка і інше - НА ЛЮБИТЕЛЯ, навіть не буду мутити воду в цьому плані, просто питання часу і звикаєш до будь-якої, а потім спробуй людину переконати, що його рукоятка менш зручна ніж інша. Якщо стовбур НЕРЖ - полюбому КРАЩЕ алюмінію, але знайдуться все одно люди, які скажуть, мовляв алюмінію вистачає за очі при нормальній єксплуатації і приведуть в приклад РПС-3, якому десятки років і все круто! ОСЬ ТАКІ СПРАВИ! Це АБСОЛЮТНО РІЗНІ ружбайкі і їх порівняння не зовсім доречне.

Євген Гарбар:

У РПС-і немає алюмінієвого стовбура в тому розумінні про який ти пишеш. Точніше кажучи в РПС-3 немає поршня і, відповідно, знос внутрішнього покриття ствола не відображається на надійності рушниці. З цієї причини, в цій рушниці використовувати інші матеріали не доцільно просто через те, що воно буде важче, при цьому зносостійкість не зросте...

Гість:

Я собі був теж придбав рушницю Марес Сірано ево 55. Рушниця по початку здавалася хорошою, але після енних разів натискання по курку він став "залипати", лінесброс не дуже сподобався -слабенький і причому ж він не повертається в зворотне положення після пострілу. Був самостріл під водою з простої причини залипання курка, як з'ясувалося після пострілу. Пополював один раз. Загалом, у мене залипає курок і лінесброс не вертався до ладу в зворотне положення, тому це викликало негатив і довелося її повернути в магазин (А якщо без цих проблем, то рушниця хорошеа, бій особливо сподобався, невеликий підкид, зручно лежить в руці...

Підвохов Андрій Хуанович:

Консультувався в майстерні з приводу залипання курка, ось що сказали: "Мовляв на інших рушницях серійного виробництва (з пластиковими курками) іноді зустрічається така штука! І пов'язано це з неякісною обробкою детальки після виплавки. На ній є якийсь шов від форми в якій виплавляється сама деталь і ось якщо його погано обрізали, то він може бути причиною тертя і т.д. "Якщо це так, то його акуратно обрізають і все гуд! Ну а в цілому, думаю, ЩО ЦЕ БОК! Ти платиш гроші, а потім ще й потрібно щось доробляти!

Увага володарів лінійок Ево! Якщо хочете УНИКНУТИ поломки лінескидача і такого явища, як самостріл - рекомендація: не лізьте в регулювання спускового курка! Оскільки після неправильного регулювання постріл відбувається раніше спрацьовування лінескидача і в результаті - ПОЛОМКА, а випадки самострілу це тільки підтверджують, що спуск сильно "РАННІЙ" і дуже чутливий!

І ще, навіть якщо Ви не чіпали це регулювання, то раджу перевірити співвідношення пострілу з роботою лінескидача, і ВСЕ буде добре. Перевірити дуже легко, по аналогії перевірки тиску на підлогових вагах - тільки без ваг і при цьому другою рукою створити невеликий тиск на лінескидач (імітуючи лин). Якщо він звільняється трохи раніше самого пострілу гарпуна - то у Вас рушниця налаштована правильно! Іншої причини поломки (звичайно, можна допустити брак деталі або "фізичне вбивство") - НЕМАЄ! Це порада від профі сервісного центру з не одним десятком років досвіду на цьому шляху. НОВАЧКАМ  і тим, хто не знайомий з методом перевірки тиску за допомогою підлогових ваг - робити ВИЩЕСКАЗАНЕ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ, щоб уникнути ПОЛОМКИ поршня рушниці і всіх належних наслідків!

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]