• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Концептуальний бігунок від DracoZur!

 

Ніколи раніше не морочився бігунками через власне використання передньої прив'язки, але друзі вічно підштовхнуть до нових подвигів. Мій друг і сусід Віталій Сом придбав у Олексія Заславця зеліночку! Подивився я на бігунок - і заплакав! Пообіцяв виготовити бігунок власної конструкції і звичайно, як завжди, концептуальний! Концептуальність укладена в можливості фіксації лина як навколо гарпуна петлею, так і за бігунок. Лин укритий від розрізів кістками залізом бігунка. Цей виготовлений з титану

 

Гість:

Де можна купити і скільки коштує? гарпун 8мм

Fishadmin:

Бігунок треба робити по гарпуну безпосередньо, маючи надульник рушниці або саму рушницю! Гарпуни на 8мм плавають від калібрування 8мм до розжарених шліфованих 7,9мм! Посадочні місця в надульнику рушниць теж різні! Будь-який майстровий може виготовити даний бігунок, маючи все вище зазначене в наявність. Маленька підказка - в бігунку, всередині, після свердління, спочатку різцем робиться канавка. Поки даний бігунок єдиний в світі! Я не майстровий, і не маю достатньо матеріалу і необхідного для масовості верстата. Користуюся настільним Корвет 402, а його можливості на масовість не розраховані!

Дмитро Фомкін:

Скоро у нас можна буде купити)

Захар, чи можна якось уніфікувати бігунок під стандартні рушниці Пеленгас Марес Кресси і т.д.? Щоб випускати багатосерійно, хотів би бачити в магазині катранган на прилавку цей витвір. Дуже прикро втратити гарпун через перетирання лина в звичайних бігунках з одним вушком. Ну і звичайно, ціна теж важлива, якщо в таких межах https://katrangun.com.ua/samoe-dorogoe-podvodnoe-ruzhe, то багатьох людей думаю не зацікавить, а якщо в таких Титанова змінна втулка з Гідротормоз Kalkan 7 мм + там відсотків 30-50% - то було б дуже добре.

Fishadmin:

Можна і потрібно! Вимоги ті ж: точний діаметр гарпуна, особливість хвостовика гарпуна (з амортизатором, з гідроамортизатором, механічний чистий удар), посадочне місце в надульнику. Якщо рідні бігунки правильно посаджені, можна адаптувати по рідному бігунку. Я адаптував по рідному Заславському бігунку.

Важливо - використання в якості робочого лина діаметром не більше 2 мм! Інакше буде лин виступати за краї метала і різатися кістками! При використанні концепту повної петлі навколо гарпуна розточити вхідний отвір зверху в бігунок до поздовжнього паза, рівного по довжині 2 діаметрам, чи то пак 4 мм.

Що стосується цінової політики, то в цьому я не спец. Тут і вартість матеріалу, і вартість токарки і слюсарки. Та й від самого металу залежить. Дюраль в обробці легше титану. Але з огляду на малі борти з'єднання двох половин бігунка, я б все-таки точив з титану. Більш того, в разі простого мех. удару без гідроамортізації, можна в бігунку зробити поздовжні пази - для полегшення і пружної деформації! Не забудь, що поки це єдиний бігунок і необхідна реальна обкатка! Тобто мова йде про дослідну партію.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]