• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Розвантажувальний жилет Sigma Sub відгуки

 

Розвантажувальний жилет Sigma Sub - призначення, опис, застосування, обговорення.

 

Дмитро Фомкин:

Як на мене він найвдаліший, так як у нього липучки на кишенях, а не дірочки як на всіх інших, і не треба спецом вантажу лити і переживати, що вони незабаром розірвуться, звичайно!

Гість:

У мене такий, що не подобається:
1.пошитий з неопрена різного кольору - але то "такоє ..." був шматок - пришили що знайшли, у них і зі шкарпетками таке буває.
2.Чи було б робити петлі для кріплення ножа - 99% у кого є той самий маленький ніж, захотіли б його туди закріпити.

3.на передніх кишенях можна було б і не робити отвори для виходу води, ці кишені більше були б корисні для запасного наконечника, ключів від машини, бутерброда, презерватива і шампанського. Для прихильників того що "... вода буде застоюватися" - яка вода якщо шви не герметичні.
І тепер що подобається:
1. Мій доопрацьований жилет.
2. Те що спина не боліла і хворіти не буде.
P.S.: вантажу під нього все ж оливо, плавати зі стічними вантажами на мою думку не зручно, та й спробуйте нормально закрити на ту саму липучку стоковий вантаж - "нормально / щільно / на всю поверхню липучки" у мене не вийшло ...

 

Паша:

Саморобний:

Верхній жилет з піддувом робив сам з спасжилета від Боїнга! Сам вже 10 років плаваю в такий розвантаження! Це вимушений захід для безпеки через непередбачуваності серцевих нападів! Поки 2 рази вже рятувала! Нижній простий жилет робить Олексій Заславець!

Олег:

Купив Розвантажувальний жилет Sigma Sub в минулому році в Katrangun. Можу сказати - зручно, вантажу стандартні для ременя на 1 кг, застебиваются липучки нормально, натяків на можливість втрати вантажу не було.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]