• Кошик порожній!

Приймаємо дзвiнки

Пн-Сб: з 10:00 - 18:00
  • Кошик порожній!

Відгуки про підводну рушницю Плавун

Рушниця Плавун

Відмінна рушниця, при діаметрі ресивера - 40 мм, товщини стінки - 0,6 мм, маючи діаметр стовбура - 11 мм, рушниця добре пройшло свій тест. Гарпун 8мм, зеліночна посадка і активний лінесброс додають рушниці багатьох плюсів, виводячи її в відмінну конкурентоздатну лінійку. Головний плюс рушниці - виготовлення всіх деталей з нержавійки, використання річка-море. Рушниця має позитивну плавучість, плаває на поверхні води горизонтально. У дослідному зразку ручка закріплена впайкою в ресивер на двох штифтах М6 і вклеєною на епоксидці. У серійних зразках майстер додав рукояті вишуканого анатомічного стилю, виготовив рукоять рушниці з склонаповненого поліаміду (нині використовують в прикладах Калашникова). У серійному варіанті рукоять сидить як на "Зелінці" (з хомутами по ресиверу), майстер подбав про індивідуалку - (лівша, правша),  до того ж обгумована, що на сьогоднішній день дозволяє рушниці складати конкуренцію багатьом популярним моделям рушниць. Тест пройшов "на ура". Очікую для тесту новий модельний ряд - 55ку і - 65ку, робочі назви вже є. Гарного прозрака і вдалих трофеїв брати підвохи!!!

Дмитро Фомкин:

Думаю майстра-зеліночники переймаються від конкуренції з Плавуном ...) Час Зелінок відходить у минуле ... Виходять нові гравці: Плавун і Pelengas.

Паша:

Отже понеслася!!! Надам вам шановні підвохи, для огляду фотки оновленої рушниці "плавун" Рушниця поставляється в комплекті з орінгами, насосом, стрілою, бігунком.
Ергономічний надульник рушниці. Ручка з "зеліночною" посадкою, анатомічна обгумована, Активний лінесброс. Вид задньої заглушки, пробка, оберігаючий клапан від попадання сміття для закачування рушниці. Відкрутив надульник. Вид на демпфер. Поршень з посадкою на гарпуні. Тіло поршня. Відкручуємо контргайку передньої заглушки. Контргайка. Передня заглушка з орінгом на стовбурі. Вид передньої заглушки. Стовбур в ресівері. Виймаємо шток курка. Курок. Шайба кріплення гермоввода. Шток гермоввода з напайкою. Внутрішня частина ресивера. Посадка гермовода в ресівері. Задня заглушка з ЗСМом і механізмом активного лінесброса, та ще й без верстатів з ЧПУ тут не обійшлося !!!

Олег:

Особисто розбирав і збирав цю рушницю, правда ще і з регулятором бою! Причепитися ні до чого! Все ідеально! Надійно! Хід лінеброса 10мм! Більшого немає ні у кого! Рушниця дуже гідна! Зацеп за поршень 2,5мм! Розбирання-збірка безпроблемна! Всім рекомендую!

Дмитро Фомкин:

Як щодо встановити пневмовакуум на рушницю? буде гідний конкурент спорасаб ван ейр ???

Паша:

Ця тема багатьом рушниць складе конкуренцію ... Перше - поєднання матеріалів, друге - добре продумана конструкція рушниці, третє - якість збірки і ергономіка рушниці.

Гість:

Як на мене це ПРОРИВ 2013 года !!! Думаю якщо воно випускалося в таких кількостях як пеленгас, то харків’яни нервово курили в сторонці. Правда, хотілося б побачити буржуйку хоча б в розмірі 85-ки, так як я сам з Керчі, на море 50 просто не вистачає.

Гість:

Чув, що Гориславець планує випускати пневмовакуум-ретрофіт кит для установки на буржуйки. Тоді взагалі бомба буде. Питання до тих хто користував - яка забійна дистанція і на яку відстань можна цілитися з 45-кою і 55-кою?

Паша:

З трьох метрів, спокійно знімав сома на 10-ку

Кріпиш:

Так рушниці хороші! Але розміри потрібно збільшувати для різноманітності! Придбав собі 50, але в море не вистачає! якщо буржуйка буде в довжині рости буде дуже добре! Рушницею дуже задоволений !!! Перед цим полював з Маресьєв Сірано ... порівнювати навіть не можна .... таке відчуття що Марес Сірано. Дитячі іграшка, а плавун реальна зброя ...

Деня:

Бачив рушницю, мені подобатися, але моя Зелінка Королівського набагато краща, якщо буду брати, то як запасну або добивалку, але поки таких сомів не бачив, яких потрібно добивати.

Володимир:

У мене питання до всіх, хто знає: Чи чути щолкіт під час пострілу, коли грибок поршня виходить із зачеплення? І як надійне ущільнення штока лінесброса, чи не труїть? Все-таки совається туди сюди з кожним пострілом.

Олег:

Клацання немає! Ущільнення надійне, не труїть!

Миколай:

Цитата: Я щасливий володар буржуйки трофей! Спеціально для Айдара, конкретика така, коли купував рушницю з двох варіантів здоровань і трофей – вибрав трофей, так як хотів більш потужну рушницю. Відразу хочу сказати, що 55 це не довжина ресивера, і навіть не вся рушниці, довжина ресивера 46, разом з надульником десь 53-54, точно не пам'ятаю! Звичайно, це не зовсім правильно було вказувати довжину рушниці не по ресиверу, напевно, це маркетинговий хід. Коли дізнався, що довжина 46, а не 55, трохи засмутився, але коли протестував рушницю, то зрозумів, що потужності рушниці вистачає з головою, для морського полювання звичайно замало)))! Від себе скажу – рушниця просто супер і ідеально підходить для прісноводного полювання, якість на високому рівні! Коли її купував, то вибирав між нею і пеленгасом, так ось, це як порівнювати АК-47 і китайську іграшку для дітей!

Я теж вибирав між пеленгасом і плавуном, взяв Плавун-мутняк, недавно тільки укомплектував, один раз уже пірнав, про особливості сказати важко, тому як раніше плавав тільки з арбалетом, по рибі не стріляв, її просто не було, зате в пляшку плаваючу потрапив без проблем, десь з 3-ох метрів. З зарядкою труднощів не відчув. Раніше мене лякали підкидом, але я не помітив. Дуже сподобалася маневреність в порівнянні з 75 арбалетом. Зовсім не шкодую про покупку саме середньорукого - тепер я укомплектований на будь-який прозрак. Після більшої кількості настрілів і першого мутнякового трофея відпишуся. Славіку з катранган спасибі за пораду у виборі.

Дмитрий Фомкин: 

Ось відзняв відео, але без Трофея

Сергій:

А замовити рушницю Плавун 700 мм з ручкою на три чверті можливо, як буде за ціною?

Fishadmin:

Несерійне замовлення Плавун 700 ручка 2/3 350 $, термін місяць (можлива установка анатомічної рукоятки)

Миколай:

Всім привіт. Після кількох пробних запливів, зрозумівши, що не влаштовує, вирішив підготуватися до закінчення нересту і тюнінгонуть мутняка під себе. Почну спочатку ... Спочатку на пів-швидку руку обмотав все ізолентою, рушниця тоне, при тому, що ліхтар окремо плаває і рушниця окремо плаває, непонятки при намотуванні лина, шпилька не там і, ще х.з не влаштовує. Заходжу в магазин, і Слава, знаючи про мою проблему, показав мені нову штучку від Сарган (кріплення ліхтаря), приймаю рішення про вечірній тюнінг та купівлю кріплення. Ось що вийшло. (Обклейка 3М карбоном, новий гарпун з наконечником, кріплення для ліхтаря.)

Дмитро Фомкин:

Нова рушниця мутняк-карбон !!!!

Приклад рушниці плавун під замовлення під вашу індивідуальну довжину

Дмитро Фомкин:

ось побачив у підвоха оригінальне кріплення котушки! може комусь корисно буде як ідея!

Олег:

Моя думка - не варто так кріпити котушку. Якщо буде необхідність спертися рукою, в якій затиснута рукоять рушниці, наприклад, об камінь - можна не розрахувати і упор вийде також на котушку. При такому важелі є велика ймовірність виламати скобу разом з котушкою. Якщо при такому кріпленні доопрацювати ще одну точку упору на ресивер широким хомутом або закріпленої (наприклад ізоляційною стрічкою) пластиною - тоді таке розташування буде досить надійним. ИМХО.

Сергій:

Повністю згоден !!!!!

Паша:

Зазор бачив, між рукояткою і кріпленням котушки, упор на ручку на каменях або рельєфах дна котушки - не доставляє. Вже рік минув, були хороші трофеї, котушка на місці. З таким ходом думок - можна і котушку на Мірошці вирвати). Скоба НЕ пустотіла, перед ходом кріплення - вішав за ручку на дерево і сам висів на скобі - ціла, працює і буде працювати. Коли зламається - відпишуся)

Паша:

Рушниці системи Плавун отримали нові задні заглушки з Дюран ДТ-16 в аноді. Габарити рушниць не змінилися, тільки вага рушниці стала більше на 80 грам

Сергеіч:

Відмінні рушниці. У мене Буржуйка Плавун 500 2/3 від Юрія Гориславця (інд. замовлення), дуже задоволений рушницею !!!!!

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар [відмінити відповідь]